RN55C1181BBSL
MFR.Part #
RN55C1181BBSL
JLCPCB Part #
C1427787
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors