RN55C1101BRE6
MFR.Part #
RN55C1101BRE6
JLCPCB Part #
C1785075
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors