RNC55H2430FMR36
MFR.Part #
RNC55H2430FMR36
JLCPCB Part #
C1794561
Description
-65℃~+175℃ 125mW 243Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors