BYV28-200-TAP
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BYV28-200-TAP
JLCPCB Part #
C15752
Package
SOD-64
Description
-55℃~+175℃ 1.1V@5A 100uA@200V 200V 20mJ 3.5A 30ns 90A Independent SOD-64 Avalanche Diodes ROHS