RN55C1090BRSL
MFR.Part #
RN55C1090BRSL
JLCPCB Part #
C1797319
Description
-65℃~+175℃ 109Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors