RN55E4992FB14
MFR.Part #
RN55E4992FB14
JLCPCB Part #
C1414431
Description
-65℃~+175℃ 125mW 49.9kΩ Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors