RN55C1071FBSL
MFR.Part #
RN55C1071FBSL
JLCPCB Part #
C1434570
Description
-65℃~+175℃ 1.07kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors