RN55C5621BBSL
MFR.Part #
RN55C5621BBSL
JLCPCB Part #
C3572683
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors