RN55C1070FR36
MFR.Part #
RN55C1070FR36
JLCPCB Part #
C1766204
Description
-65℃~+175℃ 107Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors