BZG03C160-M3-18
MFR.Part #
BZG03C160-M3-18
JLCPCB Part #
C5565760
Description
1 Independent 1.25W 158V~171V 160V 1uA@120V 350Ω DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS