RN55C1870FR36
MFR.Part #
RN55C1870FR36
JLCPCB Part #
C1766949
Description
-65℃~+175℃ 125mW 187Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors