RN55C1070FBSL
MFR.Part #
RN55C1070FBSL
JLCPCB Part #
C1434629
Description
-65℃~+175℃ 107Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors