RN55C1000FBSL
MFR.Part #
RN55C1000FBSL
JLCPCB Part #
C1426479
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors