RN55C1062FB14
MFR.Part #
RN55C1062FB14
JLCPCB Part #
C1397308
Description
-65℃~+175℃ 10.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors