RN55C8062FB14
MFR.Part #
RN55C8062FB14
JLCPCB Part #
C1414916
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors