RN55C1052FB14
MFR.Part #
RN55C1052FB14
JLCPCB Part #
C1418189
Description
-65℃~+175℃ 10.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors