RN55C1050FRSL
MFR.Part #
RN55C1050FRSL
JLCPCB Part #
C1781941
Description
-65℃~+175℃ 105Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors