RN55D1910FRE6
MFR.Part #
RN55D1910FRE6
JLCPCB Part #
C1769293
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors