RN55C3050BBSL
MFR.Part #
RN55C3050BBSL
JLCPCB Part #
C1431659
Description
-65℃~+175℃ 125mW 305Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors