RN55C1040BRSL
MFR.Part #
RN55C1040BRSL
JLCPCB Part #
C1797110
Description
-65℃~+175℃ 104Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors