RNR55H1542FRRE5
MFR.Part #
RNR55H1542FRRE5
JLCPCB Part #
C3505017
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors