RN55C1022DRE6
MFR.Part #
RN55C1022DRE6
JLCPCB Part #
C1778780
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors