RN55C1020FBSL
MFR.Part #
RN55C1020FBSL
JLCPCB Part #
C1425443
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors