RN65C1004BRE6
MFR.Part #
RN65C1004BRE6
JLCPCB Part #
C1800025
Description
-65℃~+175℃ 1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors