H442K2BYA
MFR.Part #
H442K2BYA
JLCPCB Part #
C1411787
Description
-55℃~+155℃ 42.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS