RN55C1002FB14
MFR.Part #
RN55C1002FB14
JLCPCB Part #
C1364778
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors