RN55C1580FRE6
MFR.Part #
RN55C1580FRE6
JLCPCB Part #
C3437270
Description
-65℃~+175℃ 125mW 158Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors