RN50E9532BBSL
MFR.Part #
RN50E9532BBSL
JLCPCB Part #
C3494208
Description
-65℃~+175℃ 50mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors