RN50E9092BRSL
MFR.Part #
RN50E9092BRSL
JLCPCB Part #
C1816247
Description
-65℃~+175℃ 50mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors