RN50E9091BRSL
MFR.Part #
RN50E9091BRSL
JLCPCB Part #
C1816239
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors