RN50E9092BBSL
MFR.Part #
RN50E9092BBSL
JLCPCB Part #
C1436389
Description
-65℃~+175℃ 50mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors