RN50E7870FRSL
MFR.Part #
RN50E7870FRSL
JLCPCB Part #
C1807690
Description
-65℃~+175℃ 50mW 787Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors