RN50C7870FRSL
MFR.Part #
RN50C7870FRSL
JLCPCB Part #
C3577970
Description
-65℃~+175℃ 50mW 787Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors