RN50E7231BRSL
MFR.Part #
RN50E7231BRSL
JLCPCB Part #
C3480745
Description
-65℃~+175℃ 50mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors