RN50E6652BRE6
MFR.Part #
RN50E6652BRE6
JLCPCB Part #
C1807657
Description
-65℃~+175℃ 50mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors