Y0875700R000T0L
MFR.Part #
Y0875700R000T0L
JLCPCB Part #
C1465987
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 700Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors