RN50E65R0BB14
MFR.Part #
RN50E65R0BB14
JLCPCB Part #
C1409418
Description
-65℃~+175℃ 50mW 65Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors