Y16116K98000T0R
MFR.Part #
Y16116K98000T0R
JLCPCB Part #
C3970480
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.98kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount