RN50E6192BRSL
MFR.Part #
RN50E6192BRSL
JLCPCB Part #
C3495953
Description
-65℃~+175℃ 50mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors