ERC55536R00FKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC55536R00FKEB500
JLCPCB Part #
C3384704
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS