RN55E3830BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55E3830BB14
JLCPCB Part #
C3466442
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 383Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors