RNC55J9882BRRE5
MFR.Part #
RNC55J9882BRRE5
JLCPCB Part #
C3513719
Description
-65℃~+175℃ 125mW 98.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors