RN50E5231BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E5231BBSL
JLCPCB Part #
C3502718
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 5.23kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors