RN50E5112BRSL
MFR.Part #
RN50E5112BRSL
JLCPCB Part #
C1818049
Description
-65℃~+175℃ 50mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors