MAL214260332E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL214260332E3
JLCPCB Part #
C1599261
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.42A@100Hz 16mm 2500hrs@105℃ 3300uF 35V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS