RN50E5111BRSL
MFR.Part #
RN50E5111BRSL
JLCPCB Part #
C1818057
Description
-65℃~+175℃ 5.11kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors