RN50E4993FR36
MFR.Part #
RN50E4993FR36
JLCPCB Part #
C1798432
Description
-65℃~+175℃ 499kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors