RN60E4993FR36
MFR.Part #
RN60E4993FR36
JLCPCB Part #
C1787999
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors