RN50E4993FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN50E4993FB14
JLCPCB Part #
C1425202
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 499kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors