RN50E48R7BRSL
MFR.Part #
RN50E48R7BRSL
JLCPCB Part #
C1817835
Description
-65℃~+175℃ 48.7Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors